Cinema Bizarre Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cinema Bizarre Türkiye

Cinema Bizarre'ı Türkiye'ye getirmek için

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yeni CB FAN TR

+4
MelaniA*
shinya_fan
Verrückt
Ellie
8 posters
YazarMesaj
Ellie
Admin
Admin
Ellie

Yeni CB FAN TR Empty
MesajKonu: Yeni CB FAN TR   Yeni CB FAN TR Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 1:27 am

http://cinemabizarrefantr.forumotion.com/

evet, dün olanların etkisinden kurtulduktan sonra ben ve birçok olayı öğrendikten sonra Zeynep'le birlikte forumun adminleri olduk.Geçen seferki gibi sitenin tasarımlarını ben yaptım ve bu diğerinden daha güzel olduğu fikrindeyim.Profillere daha çok özen gösterdim ama hala bitirmedim.Öğrenmek istediklerimi öğrendiğimde onlarıda yapacağım.Bunun dışında adminler iki tane ve hep böyle olacak.Onun dışında iki super mod ve co-admin olacak bunlar belli oldu.O kişilerde siteye girince görecekler.Modlarıda sanırım 100 e gelene dek seçmeyeceğiz.Biliyorum bu forumun gitmesini gibi bir plan hiç hesapta yoktu.Bu benim içinde geçerli. Aslında forum açmayacaktım ama bir zaman sonra boşluk hissediyorsun ve de ben bu olanlardan dolayı malesef kimseyi suçlayamıyorum,suçlayabileceğim kişide birine çok yakın.O yüzden birşeyler yaptım.Neyse bunu açıklamasam daha iyi.Bunun dışında biliyorum herşeyi tekrardan yapmak biraz vakit alacak ama hatırlarsınız öbür forumda eskiye dönmez çok uzun sürmemişti.Bunu tekrar ve umuyorumki son kez yapabiliriz.Bu sefer son kez diyebiliyorum çünkü sitenin ilk admini ben olduğum için ve şifremi şimdiye dek kimse kıramadığı için diyorum.Umuyorum bana yardımcı olursunuz...
Bu site eğer eskiye dönerse yakında size açıklayabileceğimiz bir durum söz konusu olacak ama malesef şimdi size bahsedemem.Bu durum gerçekten güzel birşey.Ayrıca bu site ile ilgili birkaç fikrimiz daha var.Elimizde herşey hazır sadece yapacağımız yeri bekliyoruz ve de o yerin sahibinin iznini.
Neyse ben çok konuştum.
Yakında herşeyi öğreneceksiniz =)
İyi forumlar...
https://cinemabizarrecometr.yetkin-forum.com
Verrückt

Verrückt

Yeni CB FAN TR Empty
MesajKonu: Geri: Yeni CB FAN TR   Yeni CB FAN TR Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 10:01 am

tesekkurler uye oldum xD
shinya_fan

shinya_fan

Yeni CB FAN TR Empty
MesajKonu: Geri: Yeni CB FAN TR   Yeni CB FAN TR Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 2:03 pm

üe olunmz mı xP neyse çk üzldüm dier sitee Sad ama bu daa qüzl xD
http://www.cbizarre.blogcu.com
MelaniA*

MelaniA*

Yeni CB FAN TR Empty
MesajKonu: Geri: Yeni CB FAN TR   Yeni CB FAN TR Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 3:04 pm

yeni forum için sağol üye oldum Smile
kiro^m

kiro^m

Yeni CB FAN TR Empty
MesajKonu: Geri: Yeni CB FAN TR   Yeni CB FAN TR Icon_minitimePerş. Ekim 16, 2008 1:46 pm

saolll yaa çok sevindimmm lol!
Strify^m

Strify^m

Yeni CB FAN TR Empty
MesajKonu: Geri: Yeni CB FAN TR   Yeni CB FAN TR Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 7:33 pm

hayırlı olsun bnde sewindim tanımasamda xd
kiro^m

kiro^m

Yeni CB FAN TR Empty
MesajKonu: Geri: Yeni CB FAN TR   Yeni CB FAN TR Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 3:33 pm

tanımasamda derken
Strify^m

Strify^m

Yeni CB FAN TR Empty
MesajKonu: Geri: Yeni CB FAN TR   Yeni CB FAN TR Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 5:13 pm

hiç görmesemde anlamında ciciş
Strify^m

Strify^m

Yeni CB FAN TR Empty
MesajKonu: Geri: Yeni CB FAN TR   Yeni CB FAN TR Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 5:14 pm

yoksa her yerde görüyorum yani
Strify-Gzd..*

Strify-Gzd..*

Yeni CB FAN TR Empty
MesajKonu: Geri: Yeni CB FAN TR   Yeni CB FAN TR Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 10:07 am

ben üyeyim lol!
kiro^m

kiro^m

Yeni CB FAN TR Empty
MesajKonu: Geri: Yeni CB FAN TR   Yeni CB FAN TR Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 1:30 pm

bende üyeyim XD
Strify^m

Strify^m

Yeni CB FAN TR Empty
MesajKonu: Geri: Yeni CB FAN TR   Yeni CB FAN TR Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 9:18 pm

bnde xD
meyra

meyra

Yeni CB FAN TR Empty
MesajKonu: Geri: Yeni CB FAN TR   Yeni CB FAN TR Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 9:33 pm

ya arkadaşlar buraya üyeyim ama orda olmuyo neden Question bilen varmı
meyra

meyra

Yeni CB FAN TR Empty
MesajKonu: Geri: Yeni CB FAN TR   Yeni CB FAN TR Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 9:37 pm

yok hala olmuyo (nedenki) yaaaaa niye olmuyo Crying or Very sad
meyra

meyra

Yeni CB FAN TR Empty
MesajKonu: Geri: Yeni CB FAN TR   Yeni CB FAN TR Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 9:38 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Exclamation

Yeni CB FAN TR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni dadandım pende xD