Cinema Bizarre Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cinema Bizarre Türkiye

Cinema Bizarre'ı Türkiye'ye getirmek için

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

madem cb yi burada istiyoruz o zaman

+3
Ellie
chemical lady
yu_burcu
7 posters
YazarMesaj
yu_burcu

yu_burcu

madem cb yi burada istiyoruz o zaman Empty
MesajKonu: madem cb yi burada istiyoruz o zaman   madem cb yi burada istiyoruz o zaman Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 9:19 pm

hepimiz cinema bizarreyi türkiyede görmek istiyoruz öyle değilmi?sitemiz içinde hergün yeni bir faaliyet yapılsın örneğin forum buluşmaları sadece cinema bizarre değil diğer gruplarada yer verelim sitemizde hem bu şekilde kendi lkemizden insanlarıda cinema bizarre ye tanıtmış oluruz hemde birbirimize yeni gruplar tanıma fırsatı veririz bence sitenin biraz daha düzene girmesi lazım ilgi çekici ve dopdolu olmalıki herkes merak edip girmeli ve üye olmalı bunu yapmak hiçte zahmetli değil ama eğer bana site düzeni ile ilgili bir görev verilirse sadece 3 günde siteyi muhteşem kılabilir ve ilgi çekici hale dönüştürebilirim ve bunu cinema bizarreye sunduğumuzda emin olun çok kişi olmasakta bu çabamız onların hoşuna gidecektir Smile
http://www.myspace.com/burcukaya
chemical lady

chemical lady

MesajKonu: Geri: madem cb yi burada istiyoruz o zaman   madem cb yi burada istiyoruz o zaman Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 9:27 pm

ben katılmıyorum bu fikre.
Ellie
Admin
Admin
Ellie

MesajKonu: Geri: madem cb yi burada istiyoruz o zaman   madem cb yi burada istiyoruz o zaman Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 9:27 pm

sana pm attım
https://cinemabizarrecometr.yetkin-forum.com
yu_burcu

yu_burcu

MesajKonu: Geri: madem cb yi burada istiyoruz o zaman   madem cb yi burada istiyoruz o zaman Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 9:34 pm

chemical lady demiş ki:
ben katılmıyorum bu fikre.
chemincal lady sana saygı duyarım fakat benim kastettiğim site daha aktif bir hal alsın ve ilgi çekici olsunki üye sayımızı arttırabilelim unutmaki şu an hepimiz cb yi türkiyede görmek adına fikirler sunuyoruz fikirlerimi daha da geniş tutabilirim benim düşüncem budur ama sana saygı duyarım Laughing
chemical lady

chemical lady

MesajKonu: Geri: madem cb yi burada istiyoruz o zaman   madem cb yi burada istiyoruz o zaman Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 12:50 am

anladım siteye ilgi çekici şeyler koyalımda başka gruplar koymayalım bence.
yu_burcu

yu_burcu

MesajKonu: Geri: madem cb yi burada istiyoruz o zaman   madem cb yi burada istiyoruz o zaman Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 12:58 am

chemical lady demiş ki:
anladım siteye ilgi çekici şeyler koyalımda başka gruplar koymayalım bence.
başka gruplar derken ben örneğin yabancı rock ve türkçe rock larak iki bölümümüz olsa ve biz buraya çeşitli sanatçılarla ilgili şeyler yazsak bak araştırırısan çoğu sitede vardır bu.şöyle birşey varki hepimiz cb yi çok seviyoruz fakat siteye sadece cb ile ilgili şeyler koymayalım bak tema konu herşey cb ye ait ama ben diyorumki alt konular olarak yapalım bunları sadece yorum paylaşım açısından elimden geldiğince anlatmaya çalışıyorum ama uygulamalı olarak gösterseydim daha anlaşılır olacaktı
chemical lady

chemical lady

MesajKonu: Geri: madem cb yi burada istiyoruz o zaman   madem cb yi burada istiyoruz o zaman Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 1:01 am

hmm anladım aslında güzel olabilir. geyik kısmı falan mesela.
yu_burcu

yu_burcu

MesajKonu: Geri: madem cb yi burada istiyoruz o zaman   madem cb yi burada istiyoruz o zaman Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 1:19 am

evet geyik kısmıda ellie önerdiğim kısımlardan biriydi
shinya_fan

shinya_fan

MesajKonu: Geri: madem cb yi burada istiyoruz o zaman   madem cb yi burada istiyoruz o zaman Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 11:53 am

eeet bilmiorm ama güzl olabilr scratch
http://www.cbizarre.blogcu.com
Phoenix

Phoenix

MesajKonu: Geri: madem cb yi burada istiyoruz o zaman   madem cb yi burada istiyoruz o zaman Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 7:43 pm

iyide bu forum sadece cinema bizarre'yi türkiyeye nasıl getirtebiliriz bunu tartıştığımızbir forum, diğer müzik vs. konular burada gereksiz diye düşünüyorum ben.

( senin dediğini yapmak için zaten bir tane cinema bizarre forumu var )
yu_burcu

yu_burcu

MesajKonu: Geri: madem cb yi burada istiyoruz o zaman   madem cb yi burada istiyoruz o zaman Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 2:15 am

burada cinema bizarre ile ilgili herşeyi zaten çoğumuz biliyoruz yani neden birbirimize güzel bi paylaşım ortamı açıp cinema bizarre ile ilgili ne bileyim yazı resim kendi elimizden çıkan resimler güncel haberler vs sunmayalım neden birbirimize yeni gruplr tanıtıp yararlanmayalım ben sadece fikir sundum illada olacak gibisinden bişeyler söylemedim hem unutmaki bende burada neyi tartıştığımızı gayet iyi biliyorum ve bu benim fikrimdi bu forum cb için yapıldı diye neden sırf onlarla dolduralım cb yi bende sizler kadar çok seviyorum fakat neden burada güzel bir paylaşım sağlanmasın yani neden bu kadar önyergılısın anlamadım confused Evil or Very Mad
Strify-Gzd..*

Strify-Gzd..*

MesajKonu: Geri: madem cb yi burada istiyoruz o zaman   madem cb yi burada istiyoruz o zaman Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 2:26 pm

Phoenix demiş ki:
iyide bu forum sadece cinema bizarre'yi türkiyeye nasıl getirtebiliriz bunu tartıştığımızbir forum, diğer müzik vs. konular burada gereksiz diye düşünüyorum ben.

( senin dediğini yapmak için zaten bir tane cinema bizarre forumu var )

sana katıLıyorum..xD burası fan cLub değiL tam CB Türkiye'ye geLsin amaçLı bir site Razz
meyra

meyra

MesajKonu: Geri: madem cb yi burada istiyoruz o zaman   madem cb yi burada istiyoruz o zaman Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 5:15 pm

bencede (katılıyorum) Razz

madem cb yi burada istiyoruz o zaman
1 sayfadaki 1 sayfası